Dveře Boulit

Kvalitní materiály
Popis produktu

Všechny interiérové dveře jsou vyráběny s povrchovou úpravou CPL (lamino). Povrchovou úpravu dveří tvoří laminát o tloušťce 0,15 – 0,2 mm. Barevné provedení je možné zvolit v základní nabídce z 38 nabízených dekorů, včetně jejich kombinací. Na objektové zakázky je možné vyrobit interiérové dveře v dalších cca 60 dřevodekorech, 60-ti uni dekorech a několika fantasy dekorech dle vzorníku firmy Egger, případně s povrchovou úpravou HPL (dekorativní vysokotlaké lamináty). Bez příplatku lze zvolit jinou barvu zasklívacích či nalepovacích rámečků, než je plocha dveří. Ke každému dekoru jsou vyráběny obložkové zárubně.

Nabídka dveří je široká a vše si kombinuje a určuje zákazník – typ dveří, výběr dekorativních prvků na dveřích, skel, velikost výšky či šířky, barvu, provedení a kování.

Zárubně

  • Obložkové zárubně k interiérovým dveřím se vyrábějí do typizovaných stavebních otvorů nebo do atypických otvorů.
  • Možno vyrobit OKZ (obložení kovové zárubně) nebo jen průchozí (bez pantů a protiplechu).
  • Obložková zárubeň lze vyrobit od tloušťky stěny 500 mm do cca 800 mm.
  • U obložkových zárubní typu Ergon, otočné bezpolodrážkové nebo sklapovací je minimální tloušťka stěny 100 mm.
  • Standardní šířka límců u obložky do stavebního otvoru je 60 mm, u obložení kovové zárubně 80 mm. Na zakázku lze vyrobit límce v rozsahu do 200 mm.
O výrobci

Dveře Boulit jsou vyráběny v České republice za použití moderních výrobních linek. Ve výrobě se klade vysoký důraz na kontrolu výstupní kvality. S tím souvisí i použití materiálů, které splňují očekávání náročného zákazníka nejen na kvalitu, ale zároveň také na výhodnou cenu.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.