Kování Cobra

Popis produktu

Možná se to nezdá, ale správný výběr dveřního kování může zcela zásadně ovlivnit váš pocit z domova.
Drobnosti a detaily určují výsledný dojem a v případě dveřních klik to platí dvojnásob – pokud budeme dodržovat styl a linie, které v interiéru převládají, můžeme docílit skvělého dojmu!
ALE: zapomeňme na chvíli na krásu a design a soustřeďme se na praktickou stránku věci…

JAK SPOJIT SPOLEHLIVOST A STYL U DVEŘNÍHO KOVÁNÍ?

Cobra nabízí nejširší portfolio dveřního kování na českém a slovenském trhu. Na výběr jsou kování v různých standardech kvality, designu a pochopitelně ceny. A jaké je to skutečně ideální dveřní kování? No přeci to, které splní nároky svého uživatele…

MATERIÁL A POVRCH DVEŘNÍHO KOVÁNÍ

Nabídka tvarů a designů dveřních kování je tak široká, že na první pohled může být složité se v ní zorientovat. Možná se vám zdá, že bude jednodušší rozhodnout se pouze podle vzhledu a ceny. My však rozhodně doporučujeme pečlivě zvážit, co od nového kování očekáváme, zaměřit se na kvalitu materiálu i odolnost povrchové úpravy.

O výrobci

Už tři desítky let máme skvělou možnost pracovat ve světe jemného stavebnictví a interiérového designu – podílíme se na vybavení desítek tisíc domu, bytu a veřejných staveb, spolupracujeme s významnými architekty a designéry, jsme pyšní na spolupráci se skvělými obchodními partnery. Ptáte se, jak se cítí třicetiletá firma? Na vrcholu sil, s dostatkem zkušeností a zároveň s ambicí dosáhnout ještě víc. Chceme se dál učit i vytvořit hodně nového, chceme pokračovat po cestách i rozvinout nové příležitosti.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.