Sepos

Popis produktu

Jak vybrat ty „Vaše“…
Začněte podle toho, do jakých prostor jsou dveře určeny, jestli se jedná o dveře vchodové nebo interiérové.
Povrchové úpravy se liší nejen vzhledem a strukturou materiálu, ale zejména odolností vůči mechanickému poškození, stálostí barev a nároky na údržbu. Proto vybírejte také s ohledem na daný prostor a charakter užívání:

Kašírované/foliované- materiál vhodný pro běžné použití v interiérech bez zvýšené zátěže. Při údržbě je nutné používat neagresivní čistící prostředky.

CPL/laminát- dveře v tomto provedení vyhoví i náročnějšímu provozu. Jsou praktické z hlediska mechanické odolnosti, ale předností je i stálost barev a snadná údržba.

EBC lakované- EBC dveře uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Lak na povrchu dveří je vytvrzený elektronovým paprskem. Díky této speciální technologii je povrch dokonale hladký bez pórů a textury, vysoce odolný proti mechanickému poškození a barevně stálý.

Lakované- lakované dveře patří ke klasice. Dveřní křídlo je opatřeno nástřikem v různých barevných odstínech ze stupnice RAL.

HPL lamináty- jsou vysoce odolné dveře proti oděru a snadno omyvatelné. Tyto vlastnosti předurčují dveřím dlouhou životnost a jsou tedy ideální v interiérech se střední a vysokým zatížením.

O výrobci

SEPOS spol. s r.o. je neustále se rozvíjející firma s více než 25 letou tradicí, která patří v České republice mezi přední prodejce a dodavatele interiérových dveří, vchodových dveří, zárubní a kování. Našimi zákazníky jsou jak stavební společnosti, tak maloobchodní zákazníci.
Od roku 2008 je SEPOS také výrobcem zárubní. I v tomto oboru se okamžitě zařadil mezi špičku ČR. Měsíčně vyprodukuje ve všech evropských normách více než 9 tisíc zárubní.
Díky vlastní síti regionálních poboček rozmístěných po celé republice jsme v blízkém kontaktu se zákazníky, kterým umíme nabídnout nejen široký sortiment, ale zároveň kompletní profesionální služby. Zabýváme se také zakázkovou výrobou atypických dveří a na základě potřeb zákazníka provádíme veškeré úpravy dveří a zárubní na míru.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.