Capture

Unikátní design
Popis produktu

Jeden rychlý pohled a hned vám to bude jasné: z nové kolekce laminátových podlah Capture je cítit vytříbenost.
S elegantními dekory, autentickými strukturami a realistickými hranami podlahy Capture vynikají jako nejvytříbenější laminátové podlahy, které kdy byly vyrobeny. A jsou téměř nerozeznatelné od skutečného dřeva.
Nezapomněli jsme ani na praktičnost – Capture nabízí i vynikající ochranu proti vodě a poškrábání, abyste měli co nejméně starostí.

Vedle toho kolekce Capture nabízí…

… rychlý a jednoduchý zámkový systém. Se systémem Quick-Step Uniclic je instalace hračkou, a to i v těsných rozích a pod radiátory.

… mimořádnou odolnost proti poškrábání. Díky patentované vrchní vrstvě Scratch Guard jsou laminátové podlahy Quick-Step až desetkrát odolnější vůči poškrábání.

… snadnou údržbu. Čistěte podlahu jednoduše mokrým hadrem nebo mopem a podlaha zůstane krásná po mnoho let.

… dlouhodobou záruku. Buďte naprosto bez starostí – na novou podlahu Quick-Step můžete mít záruku až na 25 let.


Podlahy Quick-Step s ochranou proti poškrábání Scratch Guard jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez této ochrany.


Společnost Quick-Step je vynálezcem instalačního systému Uniclic, který dnes představuje standardní zámkový instalační systém. Pomocí revolučního patentovaného zámkovému systému můžete podlahová prkna jednoduše zamknout k sobě.


Značka Quick-Step nabízí mnohem více než jen podlahy. Ke každé podlaze si můžete vybrat také veškeré příslušenství, jako jsou podložky, profily a podlahové lišty, v provedení dokonale odpovídajícím barvě podlahy.


Volba značky Quick-Step znamená volbu krásné, vysoce kvalitní podlahy, která je vyrobena udržitelným způsobem. Důkaz? Laminátové podlahy Quick-Step jako první obdržely značku EU Ecolabel, značku ekologické znamenitosti, kterou zavedla Evropská komise. Odměňuje výrobky a služby, které splňují vysoké ekologické standardy v průběhu celého existenčního cyklu, od zisku surovin po výrobu, distribuci a likvidaci.

Vhodné k použití ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny.

O výrobci

Důsledné zaměření na kvalitu a neutuchající nadšení pro inovaci: Díky těmto vlastnostem je společnost Quick-Step jedním z předních hráčů v odvětví podlahových krytin. Bohatý sortiment designových vinylových, laminátových a dřevěných podlah Quick-Step prokazuje naši lásku ke krásným věcem a nadšení pro neustálou inovaci – nejen výrobků, ale také postupů. prokazuje naši lásku ke krásným věcem a nadšení pro neustálou inovaci – nejen výrobků, ale také postupů.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.