Péče a údržba

Pečujte o podlahu těmi správnými prostředky
Popis produktu
Pečujte o podlahu těmi správnými prostředky

Každá podlaha vyžaduje své. Stejně jako nepoužíváte oční krém na komáří štípanec, není vhodné používat jeden čisticí prostředek na celou domácnost. Jinou péči vyžaduje kuchyňská linka a jinou podlaha. Pro vinyl, laminát i dřevo jsou dnes speciální čistící a pečující přípravky, které vám rádi doporučíme a poradíme, jak o podlahu správně pečovat, aby vám vydržela krásná co nejdéle.

Jak lehce pečovat o vaši podlahu?

Základem je použití správného čisticího prostředku. Pravidelnou údržbou prodloužíte životnost a přirozený vzhled dominanty vašeho interiéru. Podlahy čistěte mopem, smetákem, vysavačem nebo vyždímaným hadrem za pomoci speciálního mýdla/vhodného přípravku dle povrch. úpravy. Na kartáčované povrchy nepoužívejte hadr, ale pouze mop. Na podlahy nikdy nepoužívejte příliš mokrý hadr nebo příliš mnoho vody. Parní čističe ani tzv. utěrky z mikrovlákna nejsou vhodné na čištění dřevěných podlah. Jako ochranu proti poškrábání používejte filcové podložky na nohy stolů a židlí a rohožky ve vstupních zónách. Pod kancelářské židle doporučujeme použít podložku, nebo si pořiďte židli se silikonovými kolečky. Plastová kolečka nejsou vhodná.

Olej Refresher nejenom čistí povrch, ale také ho ošetřuje. Olej obsažený v mýdle vytváří dodatečný, matný ochranný film na povrchu dřeva. Maximální ochrana proti znečištění a vodě od prvního dne. Oživí přirozenou barvu dřeva. Jemné vyčištění a ošetření podlahy. Zanechá na povrchu ochranný, matný olejový film.

Mýdlo je vhodné na čištění veškerých olejovaných dřevěných podlah. Pokud máte podlahu s bílým pigmentem, použijte bílé mýdlo. Použití: do 5 l vlažné vody přidejte 125 ml mýdla, podlahu vytřete a nechte uschnout

Mýdlo vhodné na běžnou údržbu laminátových, vinylových a lakovaných povrchů.

Odstraňovač skvrn intenzivně odstraňuje tukové skvrny, krev, kávu, čaj atd. Vhodný pro olejované, voskované nebo mýdlem ošetřené dřevěné povrchy v interiéru. Odstraní ze dřeva skvrny, např. kávu, červené víno. Aplikujte nastříkáním na povrch.

Máte zájem o produkt?

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.