Design Vinyl Home

Design a kvalita
Popis produktu

Nová kolekce vinylových podlah Design Vinyl Home Click vyniká speciální povrchovou úpravou Embossing Register, která podlaze propůjčuje vzhled k nerozeznání od pravého dřeva, což vám v interiéru navodí příjemnou atmosféru. Design Vinyl Home Click je jedním dílem minerál/kámen, tudíž se řadí mezi rigidové, extrémně odolné a stabilní podlahy, takže můžete podlaze dát pořádně zabrat a ona se vám odvděčí stále stejnou krásou.

Proč vybrat vinylovou podlahu s označením DIAMOND RIGID?

… protože je to záruka, že vaše podlaha spolehlivě zvládne vše, co si pro ni během svého života přichystáte. Takovéto podlahy vynikají nad ostatními svými jedinečnými vlastnostmi, jako jsou extrémní odolnost, tvrdost a stabilita. To je dáno tím, že jedna z vrstev je vyrobena z kamene/ minerálu a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinací těchto dvou výrobních postupů je dosaženo toho, že výsledný materiál je tužší a tvrdší, a tedy i extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. Díky tomu si vinylové podlahy s pečetí DIAMOND RIGID najdou své místo například i v sezónně využívaných objektech, jako jsou například chaty a chalupy, kde není zajištěná stejnoměrná teplota a vlhkost. Zároveň jsou odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích mazlíčků! Pokládat je přitom lze až do plochy 225 m2 bez přechodových lišt. Také z pohledu ekologie jsou tyto vinylové podlahy silné v základu. Jsou totiž naprosto bez obsahu ftalátů a 100% recyklovatelné.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že vaše podlaha vydrží extrémní zátěž, ať už u vás doma, v bytě na pronájem, hotelu či restauraci, vydejte se směrem DIAMOND RIGID!

TECHNICKÉ INFORMACE:

  • Celková tloušťka: 5 mm
  • Integrovaná podložka: 1 mm
  • Rozměr lamely: 218 x 1210 mm  =  10 lamel v balení = 2,64 m²
  • Paleta: 40 balení = 105,5 m²
  • Nášlapná vrstva: 0,3 mm
  • V-spára: bez mikro 4V
  • Zátěž: 21-23 +31

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.