Creation 30 Solid Click

Dílce s tuhým jádrem
Popis produktu

Novinkou letošního roku jsou bezpochybně vinylové rigidní dílce. Oblíbené jsou zejména díky: voděodolnosti, tvarové stabilitě, vysoké odolnosti

proti opotřebení a hlavně snadné instalaci. Za výrobou vinylových dílců v této kategorii stojí francouzský výrobce GERFLOR.
Společnost Gerflor je známá hlavně pro své propracované a realistické dekory. V této kolekci Vám nabídneme širokou škálu formátů
v dekorech dřeva i betonu.
Gerflor Rigid 30 Lock disponuje užitkovou třídou 23/31. Celková tloušťka u této podlahy je 4 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm
a to je optimální volbou pro bytové využití. Podlaha lze použít téměř kdekoliv ve Vaší domácnosti. Dokonce se nemusíte se bát podlahu použít ani do místností se zvýšenou vlhkostí jako je třeba koupelna nebo kuchyně. I na to je totiž tato podlaha připravena!

Vinylová podlaha GERFLOR RIGID dokonce snižuje rázový hluk a to o 4 dB, takže nebudete rušeni. Je vhodná i na teplovodní podlahové topení.

Navíc se tato podlaha pyšní emisním označením A+, který poukazuje na to, že je podlaha 100% recyklovatelná a její složení tak neobsahuje žádné těžké kovy a chemikálie.

  • Realistické provedení
  • Ideální pro místnosti jako je kuchyně nebo koupelna
  • Pevná a stabilní konstrukce
  • Není třeba lepit
  • 100% recyklovatelné
O výrobci

Skupina Gerflor vytváří, vyrábí a obchoduje s inovativními, dekorativními a trvale udržitelnými řešeními v oboru vinylových podlahových krytin a povrchových úprav. Vyvíjíme specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které splňují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení i dopravních prostředků. Skupina Gerflor má na svém kontě několik světově uznávaných obchodních značek, jedná se například o tyto produkty: Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, DLW®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.